Галерия


 Старите Майстори
 2009 - Старт и награждаване
 2009 - СЕ Детелината
Димитър ИЛИЕВ - Янаки ЯНАКИЕВ
БТК-АДСЛ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Димитър ИЛИЕВ - Янаки ЯНАКИЕВ
БТК-АДСЛ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Димитър ИЛИЕВ - Янаки ЯНАКИЕВ
БТК-АДСЛ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Крум ДОНЧЕВ - Румен МАНОЛОВ
ПРИСТА ОЙЛ РАЛИ ТИМ - ПЕЖО 207 СУПЕР 2000 N/4

Крум ДОНЧЕВ - Румен МАНОЛОВ
ПРИСТА ОЙЛ РАЛИ ТИМ - ПЕЖО 207 СУПЕР 2000 N/4

Крум ДОНЧЕВ - Румен МАНОЛОВ
ПРИСТА ОЙЛ РАЛИ ТИМ - ПЕЖО 207 СУПЕР 2000 N/4

Ясен ПОПОВ - Дилян ПОПОВ
М-ТЕЛ РАЛИ ТИМ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Ясен ПОПОВ - Дилян ПОПОВ
М-ТЕЛ РАЛИ ТИМ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Ясен ПОПОВ - Дилян ПОПОВ
М-ТЕЛ РАЛИ ТИМ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Специален Етап Детелината
Публика на Рали Твърдица 2010

Петър ГЬОШЕВ - Димитър СПАСОВ
АСК ПРЕСТИЖ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Петър ГЬОШЕВ - Димитър СПАСОВ
АСК ПРЕСТИЖ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Петър ГЬОШЕВ - Димитър СПАСОВ
АСК ПРЕСТИЖ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Пламен СТАЙКОВ - Слав ЛАНДОВ
М-ТЕЛ РАЛИ ТИМ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Пламен СТАЙКОВ - Слав ЛАНДОВ
М-ТЕЛ РАЛИ ТИМ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Пламен СТАЙКОВ - Слав ЛАНДОВ
М-ТЕЛ РАЛИ ТИМ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Игнат ИСАЕВ - Стефан КОРДЕВ
ИНТЕРЛИЙЗ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Игнат ИСАЕВ - Стефан КОРДЕВ
ИНТЕРЛИЙЗ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Игнат ИСАЕВ - Стефан КОРДЕВ
ИНТЕРЛИЙЗ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Тодор СЛАВОВ - Добромир ФИЛИПОВ
БУЛБЕТ РАЛИ ТИМ - РЕНО КЛИО R3 A/7

Тодор СЛАВОВ - Добромир ФИЛИПОВ
БУЛБЕТ РАЛИ ТИМ - РЕНО КЛИО R3 A/7

Георги ВАСИЛЕВ - Стефан ДОБРЕВ
БУЛСИМ РС - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Георги ВАСИЛЕВ - Стефан ДОБРЕВ
БУЛСИМ РС - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Георги ГВОЗДЕЙКОВ - Васко ХРИСТОВ
ЕВРОКОМ РАЛИ ТИМ - СИТРОЕН C2 S1600 A/6

Георги ГВОЗДЕЙКОВ - Васко ХРИСТОВ
ЕВРОКОМ РАЛИ ТИМ - СИТРОЕН C2 S1600 A/6

Георги ГВОЗДЕЙКОВ - Васко ХРИСТОВ
ЕВРОКОМ РАЛИ ТИМ - СИТРОЕН C2 S1600 A/6

Георги ГВОЗДЕЙКОВ - Васко ХРИСТОВ
ЕВРОКОМ РАЛИ ТИМ - СИТРОЕН C2 S1600 A/6

Георги ГВОЗДЕЙКОВ - Васко ХРИСТОВ
ЕВРОКОМ РАЛИ ТИМ - СИТРОЕН C2 S1600 A/6

Иван ГАНЧЕВ - Атанас НИКОЛОВ
ХАВОЛАЙН РЕЙСИНГ - ФИАТ ПУНТО A/6

Иван ГАНЧЕВ - Атанас НИКОЛОВ
ХАВОЛАЙН РЕЙСИНГ - ФИАТ ПУНТО A/6

Тихомир СТРАТИЕВ - Добрин БОРИСОВ
МАРИНА МОТОР СПОРТ - СИТРОЕН C2 R2 MAX A/6

Тихомир СТРАТИЕВ - Добрин БОРИСОВ
МАРИНА МОТОР СПОРТ - СИТРОЕН C2 R2 MAX A/6

Искрен МАРИНОВ - Марин КОСТАДИНОВ
АСК АРТ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Искрен МАРИНОВ - Марин КОСТАДИНОВ
АСК АРТ - МИЦУБИШИ ЛАНСЕР ЕВО N/4

Христо ХРИСТОВ - Златин БАСМАДЖИЕВ
БУЛСИМ РС - СИТРОЕН САКСО A/6

Христо ХРИСТОВ - Златин БАСМАДЖИЕВ
БУЛСИМ РС - СИТРОЕН САКСО A/6

Емил ДЕНЕВ - Богомил НЕНОВ
АСК СТАРИ СТОЛИЦИ - РЕНО КЛИО N/3

Емил ДЕНЕВ - Богомил НЕНОВ
АСК СТАРИ СТОЛИЦИ - РЕНО КЛИО N/3

Екатерина СТРАТИЕВА - Благовеста МИЛАНОВА
АСТРА РЕЙСИНГ - СИТРОЕН C2 R2 MAX A/6

Екатерина СТРАТИЕВА - Благовеста МИЛАНОВА
АСТРА РЕЙСИНГ - СИТРОЕН C2 R2 MAX A/6

Екатерина СТРАТИЕВА - Благовеста МИЛАНОВА
АСТРА РЕЙСИНГ - СИТРОЕН C2 R2 MAX A/6

Венелин ТОДОРОВ - Йоана РАНГЕЛОВА
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ - СИТРОЕН C2 A/6

Венелин ТОДОРОВ - Йоана РАНГЕЛОВА
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ - СИТРОЕН C2 A/6

Йордан БОЖИЧ - Владимир ТОШЕВ
ДЖОРДАН РЕЙСИНГ - РЕНО КЛИО N/3

Йордан БОЖИЧ - Владимир ТОШЕВ
ДЖОРДАН РЕЙСИНГ - РЕНО КЛИО N/3

Иво ДАСКАЛОВ - Стоян ДОБРЕВ
СБА – ВАРНА - СИТРОЕН САКСО N/2

Иво ДАСКАЛОВ - Стоян ДОБРЕВ
СБА – ВАРНА - СИТРОЕН САКСО N/2

Кирил ТОДОРОВ - Йордан БАТАКЛИЕВ
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ - СИТРОЕН САКСО N/2

Кирил ТОДОРОВ - Йордан БАТАКЛИЕВ
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ - СИТРОЕН САКСО N/2

Николай ДИКОВ - Петър СИВОВ
СТАРА ЗАГОРА - СИТРОЕН САКСО N/2

Николай ДИКОВ - Петър СИВОВ
СТАРА ЗАГОРА - СИТРОЕН САКСО N/2

Рали Твърдица - Специален Етап Детелината
Публика

Цветомира ГЕОРГИЕВА - Виктор ГЕОРГИЕВ
ИНТЕРСПИЙД - РЕНО КЛИО N/3

Цветомира ГЕОРГИЕВА - Виктор ГЕОРГИЕВ
ИНТЕРСПИЙД - РЕНО КЛИО N/3

Специален Етап Детелината
Публика

Светлан РАДЕВ - Йордан МАНЕВ
БУЛСИМ РС - СИТРОЕН САКСО N/2

Светлан РАДЕВ - Йордан МАНЕВ
БУЛСИМ РС - СИТРОЕН САКСО N/2

Байчо НЕНОВ - Младен КАРЧЕВ
БУЛСИМ РС - ПЕЖО 106 N/2

Байчо НЕНОВ - Младен КАРЧЕВ
БУЛСИМ РС - ПЕЖО 106 N/2

Христо ПОПОВ - Йордан ЙОРДАНОВ
БУЛСИМ РС - ПЕЖО 106 N/2

Христо ПОПОВ - Йордан ЙОРДАНОВ
БУЛСИМ РС - ПЕЖО 106 N/2

Николай КОРТЕЛОВ - Наско ЦОНЕВ
ЕКО ДЕПО - ОПЕЛ КОРСА N/2

Николай КОРТЕЛОВ - Наско ЦОНЕВ
ЕКО ДЕПО - ОПЕЛ КОРСА N/2

Стоян МЕЧКОВ - Георги ЛАЗАРОВ
СКОРПИОН - ПЕЖО 106 N/2

Стоян МЕЧКОВ - Георги ЛАЗАРОВ
СКОРПИОН - ПЕЖО 106 N/2

Любомир СЕМЕРДЖИЕВ - Георги ВЪЛЧЕВ
БОИЛА АМС - ДАЧИЯ ЛОГАН N/2

Любомир СЕМЕРДЖИЕВ - Георги ВЪЛЧЕВ
БОИЛА АМС - ДАЧИЯ ЛОГАН N/2

Георги МАРИНОВ - Васил ГЕОРГИЕВ
ТМ-МОТОР СПОРТ - ШКОДА ФЕЛИЦИЯ N/1

Георги МАРИНОВ - Васил ГЕОРГИЕВ
ТМ-МОТОР СПОРТ - ШКОДА ФЕЛИЦИЯ N/1

Стефан ГЕОРГИЕВ - Стайко СТАЙКОВ
ВЕРЕЯ РТ - ФОРД ЕСКОРТ X/4

Стефан ГЕОРГИЕВ - Стайко СТАЙКОВ
ВЕРЕЯ РТ - ФОРД ЕСКОРТ X/4

Стефан ГЕОРГИЕВ - Стайко СТАЙКОВ
ВЕРЕЯ РТ - ФОРД ЕСКОРТ X/4

Красимир КАНДИЛАРОВ - Стефан КАЗАКОВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ - ПЕЖО 306 X/3

Красимир КАНДИЛАРОВ - Стефан КАЗАКОВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ - ПЕЖО 306 X/3

Боян БЕЗУС - Петър НИКОЛОВ
БУЛБЕТ РАЛИ ТИМ - ОПЕЛ АСТРА X/3

Боян БЕЗУС - Петър НИКОЛОВ
БУЛБЕТ РАЛИ ТИМ - ОПЕЛ АСТРА X/3

Стефан ПАНЧУГОВ - Милен УЗУНОВ
СП РЕЙСИНГ - ВАЗ 2101 X/2

Стефан ПАНЧУГОВ - Милен УЗУНОВ
СП РЕЙСИНГ - ВАЗ 2101 X/2

Стефан ПАНЧУГОВ - Милен УЗУНОВ
СП РЕЙСИНГ - ВАЗ 2101 X/2

Боян ГЕТОВ - Цветан МИКОВ
ЕФКО РЕЙСИНГ - ФИАТ ПУНТО X/2

Боян ГЕТОВ - Цветан МИКОВ
ЕФКО РЕЙСИНГ - ФИАТ ПУНТО X/2

Тодор ТОДОРОВ - Красимир ЗАХАРИЕВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ - ФОЛКСВАГЕН ПОЛО X/2

Тодор ТОДОРОВ - Красимир ЗАХАРИЕВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ - ФОЛКСВАГЕН ПОЛО X/2

Цветомир РУСЕВ - Иван ДАНКОВ
ТОМЕ РЕЙСИНГ - ВАЗ 2108 X/2

Цветомир РУСЕВ - Иван ДАНКОВ
ТОМЕ РЕЙСИНГ - ВАЗ 2108 X/2

Тодор АТАНАСОВ - Теодор РУСЕВ
ЕФКО РЕЙСИНГ - VW GOLF X/2

Тодор АТАНАСОВ - Теодор РУСЕВ
ЕФКО РЕЙСИНГ - VW GOLF X/2

Тодор АТАНАСОВ - Теодор РУСЕВ
ЕФКО РЕЙСИНГ - VW GOLF X/2

Илиян ИЛИЕВ - Тодор СТОЙКОВ
СБА-ВАРНА - ВАЗ 2107 X/2

Илиян ИЛИЕВ - Тодор СТОЙКОВ
СБА-ВАРНА - ВАЗ 2107 X/2

Стилян ЧЕПИЛЕВСКИ - Белослав ДЕНЧЕВ
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ - ВАЗ 2101 X/2

Стилян ЧЕПИЛЕВСКИ - Белослав ДЕНЧЕВ
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ - ВАЗ 2101 X/2

Стилян ЧЕПИЛЕВСКИ - Белослав ДЕНЧЕВ
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ - ВАЗ 2101 X/2

Мирослав МАРИНОВ - Евгени ИВАНОВ
ФОРД БЪЛГАРИЯ - ВАЗ 2108 X/1

Мирослав МАРИНОВ - Евгени ИВАНОВ
ФОРД БЪЛГАРИЯ - ВАЗ 2108 X/1

Рали Твърдица 2010
Арка Dunlop


Партньори


Национална кабелна телевизия ЕВРОКОМ Bobcat Спорт Тото Химически тоалетни, санитарни системи - Екотой - Сервиз ООД Домашен текстил Aglika UnyQ TV sportal.bg БНР Евроком Царевец Top Sport Nov Sport