Станислав Владимиров и Чавдар Събев спечелиха купата "Тодор Славов"
17-07-2016 18:14

Екипажът на Иномоушън Рейсинг Станислав Владимиров и Чавдар Събев вдигна купата на името името на легендарния български пилот „Тодор Славов“. Двамата заслужиха пристижното отличие заради силното си представяне в третия кръг от националния рали шампионат – рали „Твърдица – Елена“ 2016. Владимиров и Събев завършиха на четвърто място в генералното класиране и като победители сред автомобилите с един двигателен мост, както и в клас RC3. Купата им беше връчена лично от Директора на Рали Твърдица Елена г-н Златев.

Въпреки, че управляват много старият Опел Астра GSi (произведен през 1992 г.), двамата таланти показаха изключително силна езда, която им позволи  след нелепото отпадане на Дилян Станков/Младен Карчев (Рено Клио) да прогресират в генералното класиране и да се наредят непосредствено след призовата тройка.  С тази  си победа в клас RC3 Станислав Владимиров и Чавдар Събев вече заемат  първото място в класа след третия кръг от шампионата и се очертават като основни претенденти за спечелването рали шампионата в този клас.