Стартов лист - Рали Твърдица 2008


  No Пилот
Навигатор
Отбор
Автомобил
Нац
Нац
Г/К
1 1 Димитър ИЛИЕВ
Янаки ЯНАКИЕВ
АМСК ИРТ
Митсубиши Лансър Ево 9
БГ
БГ
N/4
2 2 Крум ДОНЧЕВ
Стойко ВЪЛЧЕВ
ПРИСТА ОЙЛ
Пежо 207 C2000
БГ
БГ
N/4
3 3 Ясен ПОПОВ
Никола ПОПОВ
М-ТЕЛ РАЛИ ТИМ
Митсубиши Лансър Ево 9
БГ
БГ
N/4
4 4 Румен ДУНЕВ
Христо ХРИСТОВ
РЕНО РЕЙСИНГ
Рено Клио Супер 1600
БГ
БГ
A/6
5 5 Тодор СЛАВОВ
Добромир ФИЛИПОВ
БУЛБЕТ РАЛИ ТИМ
Рено Клио R3
БГ
БГ
A/7
6 6 Пламен СТАЙКОВ
Петър ИЛИЕВ
СЕКДОР РАЛИ ТИМ
Фиат Пунто Абарт
БГ
БГ
A/6
7 9 Турал МЕТКОВ
Васко ХРИСТОВ
ТМ МОТОРСПОРТ
Пежо 206 RC
БГ
БГ
N/3
8 10 Емил ДЕНЕВ
Богомил НЕНОВ
АВТОЕКСПРЕС
Рено Клио
БГ
БГ
N/3
9 11 Красимир КАНДИЛАРОВ
Стефан КАЗАКОВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ
Пежо 306
БГ
БГ
A/7
10 15 Екатерина СТРАТИЕВА
Румен МАНОЛОВ
АСТРА РЕЙСИНГ
Ситроен C2 R2
БГ
БГ
A/6
11 17 Огнян ГЕРДЖИКОВ
Николай КИТАНОВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ
Рено Клио
БГ
БГ
N/3
12 18 Драгомир ДРУМЧЕВ
Белослав ДЕНЧЕВ
ЕФКО РЕЙСИНГ
Пежо 206 RC
БГ
БГ
N/3
13 19 Николай НИКОЛОВ
Кирил ПОПОВ
ДЖИ ПИ РАЛИ ТИМ
Опел Корса
БГ
БГ
A/6
14 20 Венелин РАНГЕЛОВ
Венелин ТОДОРОВ
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ
Ситроен C2
БГ
БГ
A/6
15 21 Стоян МЕЧКОВ
Георги ЛАЗАРОВ
ДОКТОР СПИЙД
Пежо 306
БГ
БГ
A/7
16 22 Тихомир СТРАТИЕВ
Добрин БОРИСОВ
МАРИНА МОТОРСПОРТ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2
17 23 Сава ДИМИТРОВ
Красимир МЕХАНДЖИЙСКИ
АМ РЕЙСИНГ
Дайхацу Шарад
БГ
БГ
N/2
18 24 Христо ХРИСТОВ
Златин БАСМАДЖИЕВ
БУЛСИМ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2
19 25 Светлин РАДЕВ
Стефан СТОЯНОВ
БУЛСИМ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2
20 26 Красен ЖЕЛЕВ
Станислав РАШЕВ
УНИГРУП
Ситроен Саксо
БГ
БГ
A/6
21 27 Христо ПОПОВ
Иван ЕНЕВ
ДОКТОР СПИЙД
Пежо 106
БГ
БГ
A/6
22 29 Кирил КИРИЛОВ
Благой АТАНАСОВ
ФРИЗОМАТ
Пежо 106
БГ
БГ
A/6
23 30 Димитър ДИМИТРОВ
Иван ТУРЛАКОВ
ДОКТОР СПИЙД
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2
24 31 Николай ДИКОВ
Петър СИВОВ
СТАРА ЗАГОРА РТ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2
25 32 Иво ДАСКАЛОВ
Стоян ДОБРЕВ
СБА ВАРНА
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2
26 33 Станимир СТОЯНОВ
Атанас НИКОЛОВ
ИНТЕРСПИЙД
Опел Корса
БГ
БГ
N/2
27 34 Кирил ТОДОРОВ
Йордан БАТАКЛИЕВ
АМСК ИРТ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2
28 36 Щилян ТЕНЧЕВ
Младен КАРЧЕВ
БУЛСИМ
Пежо 106
БГ
БГ
N/2
29 37 Николай КОРТЕЛОВ
Наско ЦОНЕВ
ЕКО ДЕПО
Опел Корса
БГ
БГ
N/2
30 38 Живко НЕДЕЛЧЕВ
Дончо ИВАНОВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ
Опел Корса
БГ
БГ
N/2
31 101 Стефан ГЕОРГИЕВ
Стайко СТАЙКОВ
ЕФКО РЕЙСИНГ
Форд Ескорт RS
БГ
БГ
X/4
32 104 Николаос КЕФАЛИНОС
Биасиас КОНСТАНТИНОС
ВИТУЛКАС
Форд Ескорт RS
ГР
ГР
X/4
33 105 Стефан ПАНЧУГОВ
Милен УЗУНОВ
СП РЕЙСИНГ
ВАЗ 2101
БГ
БГ
X/2
34 106 Стоян ЕМАНУИЛОВ
Филко ФИЛЕВ
СП РЕЙСИНГ
ВАЗ 2108
БГ
БГ
X/2
35 107 Цветомир РУСЕВ
Иван ДАНКОВ
ТОМЕ РЕЙСИНГ
ВАЗ 2108
БГ
БГ
X/2
36 108 Константин ЙОРДАНОВ
Любомир БЕЛЕВ
ПКВ 2000
ВАЗ 2107
БГ
БГ
X/2
37 109 Тодор ТОДОРОВ
Красимир ЗАХАРИЕВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ
Фолксваген Поло
БГ
БГ
X/2
38 110 Михаил АНГЕЛОВ
Йонка АНГЕЛОВА
СБА ВАРНА
ВАЗ 2107
БГ
БГ
X/2
39 111 Илиян ИЛИЕВ
Йордан ГЕОРГИЕВ
СБА ВАРНА
ВАЗ 2107
БГ
БГ
X/2
40 112 Ясен ШОПОВ
Йордан ЙОРДАНОВ
ШАП ПАВЕЛ ЖЕКОВ
ВАЗ 2108
БГ
БГ
X/2
Data Processing by Sport Marketing Bulgaria

Партньори


Камея дизайн Виж моята България Национална кабелна телевизия ЕВРОКОМ Уеб Старт Уеб Дизайн Уникомс Трейдинг ООД Унитранс Прима