Крайно класиране Рали Твърдица 2008 - Групи A и N и група X


Поз Екипаж Отбор
Автомобил
НАЦ Група/
Клас
SS време Наказ. Общо време Закъснение Разлика
1 Крум ДОНЧЕВ
Стойко ВЪЛЧЕВ
ПРИСТА ОЙЛ
Пежо 207 C2000
БГ
БГ
N/4 1.02:01.6 0.0 1.02:01.6 0.0 0.0
2 Пламен СТАЙКОВ
Петър ИЛИЕВ
СЕКДОР РАЛИ ТИМ
Фиат Пунто Абарт
БГ
БГ
A/6 1.03:36.7 0.0 1.03:36.7 1:35.1 1:35.1
3 Димитър ИЛИЕВ
Янаки ЯНАКИЕВ
АМСК ИРТ
Митсубиши Лансър Ево 9
БГ
БГ
N/4 1.03:47.9 0.0 1.03:47.9 1:46.3 11.2
4 Тодор СЛАВОВ
Добромир ФИЛИПОВ
БУЛБЕТ РАЛИ ТИМ
Рено Клио R3
БГ
БГ
A/7 1.03:50.7 0.0 1.03:50.7 1:49.1 2.8
5 Румен ДУНЕВ
Христо ХРИСТОВ
РЕНО РЕЙСИНГ
Рено Клио Супер 1600
БГ
БГ
A/6 1.03:54.9 10.0 1.04:04.9 2:03.3 14.2
6 Николай ДИКОВ
Петър СИВОВ
СТАРА ЗАГОРА РТ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2 1.10:51.5 0.0 1.10:51.5 8:49.9 6:46.6
7 Кирил ТОДОРОВ
Йордан БАТАКЛИЕВ
АМСК ИРТ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2 1.11:16.2 0.0 1.11:16.2 9:14.6 24.7
8 Огнян ГЕРДЖИКОВ
Николай КИТАНОВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ
Рено Клио
БГ
БГ
N/3 1.11:26.6 0.0 1.11:26.6 9:25.0 10.4
9 Емил ДЕНЕВ
Богомил НЕНОВ
АВТОЕКСПРЕС
Рено Клио
БГ
БГ
N/3 1.11:41.7 0.0 1.11:41.7 9:40.1 15.1
10 Екатерина СТРАТИЕВА
Румен МАНОЛОВ
АСТРА РЕЙСИНГ
Ситроен C2 R2
БГ
БГ
A/6 1.11:44.1 0.0 1.11:44.1 9:42.5 2.4
11 Тихомир СТРАТИЕВ
Добрин БОРИСОВ
МАРИНА МОТОРСПОРТ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2 1.12:42.5 0.0 1.12:42.5 10:40.9 58.4
12 Иво ДАСКАЛОВ
Стоян ДОБРЕВ
СБА ВАРНА
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2 1.13:00.4 0.0 1.13:00.4 10:58.8 17.9
13 Димитър ДИМИТРОВ
Иван ТУРЛАКОВ
ДОКТОР СПИЙД
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2 1.13:03.6 0.0 1.13:03.6 11:02.0 3.2
14 Венелин РАНГЕЛОВ
Венелин ТОДОРОВ
РАНГЕЛОВ МОТОР СПОРТ
Ситроен C2
БГ
БГ
A/6 1.14:25.9 0.0 1.14:25.9 12:24.3 1:22.3
15 Светлин РАДЕВ
Стефан СТОЯНОВ
БУЛСИМ
Ситроен Саксо
БГ
БГ
N/2 1.15:54.9 0.0 1.15:54.9 13:53.3 1:29.0
16 Кирил КИРИЛОВ
Благой АТАНАСОВ
ФРИЗОМАТ
Пежо 106
БГ
БГ
A/6 1.18:30.1 0.0 1.18:30.1 16:28.5 2:35.2
17 Красен ЖЕЛЕВ
Станислав РАШЕВ
УНИГРУП
Ситроен Саксо
БГ
БГ
A/6 1.21:33.0 0.0 1.21:33.0 19:31.4 3:02.9
18 Христо ПОПОВ
Иван ЕНЕВ
ДОКТОР СПИЙД
Пежо 106
БГ
БГ
A/6 1.22:10.2 1:00.0 1.23:10.2 21:08.6 1:37.2
19 Николай КОРТЕЛОВ
Наско ЦОНЕВ
ЕКО ДЕПО
Опел Корса
БГ
БГ
N/2 1.32:41.5 0.0 1.32:41.5 30:39.9 9:31.3
Поз Екипаж Отбор
Автомобил
НАЦ Група/
Клас
SS време Наказ. Общо време Закъснение Разлика
1 Стефан ПАНЧУГОВ
Милен УЗУНОВ
СП РЕЙСИНГ
ВАЗ 2101
БГ
БГ
X/2 1.12:03.6 0.0 1.12:03.6 0.0 0.0
2 Стоян ЕМАНУИЛОВ
Филко ФИЛЕВ
СП РЕЙСИНГ
ВАЗ 2108
БГ
БГ
X/2 1.12:16.7 0.0 1.12:16.7 13.1 13.1
3 Тодор ТОДОРОВ
Красимир ЗАХАРИЕВ
ЕТЪР РЕЙСИНГ
Фолксваген Поло
БГ
БГ
X/2 1.16:01.4 0.0 1.16:01.4 3:57.8 3:44.7
4 Михаил АНГЕЛОВ
Йонка АНГЕЛОВА
СБА ВАРНА
ВАЗ 2107
БГ
БГ
X/2 1.17:30.7 0.0 1.17:30.7 5:27.1 1:29.3
5 Илиян ИЛИЕВ
Йордан ГЕОРГИЕВ
СБА ВАРНА
ВАЗ 2107
БГ
БГ
X/2 1.19:24.8 0.0 1.19:24.8 7:21.2 1:54.1
6 Николаос КЕФАЛИНОС
Биасиас КОНСТАНТИНОС
ВИТУЛКАС
Форд Ескорт RS
ГР
ГР
X/4 1.19:44.4 10.0 1.19:54.4 7:50.8 29.6
Data Processing by Sport Marketing Bulgaria

Партньори


Камея дизайн Виж моята България Гуми и джанти Маргел Национална кабелна телевизия ЕВРОКОМ Уеб Старт Уеб Дизайн Уникомс Трейдинг ООД Унитранс Прима